AlibabaPłatnyDziała

Qwen3.8 Max Prime

Nazwa modelu API: qwen3.8-max-prime

Qwen3.8 Max Prime to model czatu od Alibaba, udostępniany w ujednoliconym API Api.Airforce. Możliwości obejmują Wizja, Wywoływanie narzędzi, Rozumowanie. Kosztuje 17,08 zł za milion tokenów wejściowych i 51,24 zł za milion tokenów wyjściowych. To poniżej oficjalnej stawki dostawcy za wejście wynoszącej 15,53 zł. Uzyskaj do niego dostęp przez zgodne z OpenAI API za pomocą jednego klucza, obok ponad 100 innych modeli na Api.Airforce.

Cennik

Wejście / 1M tokenów
≈ 17,08 zł
Wyjście / 1M tokenów
≈ 51,24 zł
Odczyt z pamięci podręcznej / 1M tokenów
≈ 2,134895 zł
Oficjalna stawka za wejście
≈ 15,53 zł
Oficjalna stawka za wyjście
≈ 46,58 zł

Cena Api.Airforce w porównaniu z oficjalną stawką dostawcy.

Specyfikacja

Dostawca
Alibaba
Typ
model czatu

Możliwości

WizjaWywoływanie narzędziRozumowanie

Do czego służy Qwen3.8 Max Prime?

  • Chatboty i asystenci — konwersacyjna AI, szkicowanie, streszczanie i Q&A.
  • Rozumienie obrazów — analiza zdjęć, zrzutów ekranu, wykresów i skanowanych dokumentów.
  • Agenty i automatyzacja — wywoływanie funkcji i użycie narzędzi w wieloetapowych przepływach pracy.
  • Złożone rozumowanie — matematyka, programowanie i rozwiązywanie problemów krok po kroku.

Qwen3.8 Max Prime a podobne modele

ModelInteligencjaKontekstWejście / 1MWyjście / 1M
Qwen3.8 Max Prime——17,08 zł51,24 zł
QVQ Max——4,66 zł18,63 zł
QVQ Max Latest——3,26 zł13,04 zł
QVQ Plus——1,09 zł2,68 zł

Ceny to stawki pay-as-you-go Api.Airforce za 1M tokenów. Kontekst to maksymalna długość wejścia.

Powiązane modele

Qwen3.8 Max Prime — często zadawane pytania

Ile kosztuje Qwen3.8 Max Prime?
Qwen3.8 Max Prime jest rozliczany w modelu pay-as-you-go: 17,08 zł za 1M tokenów wejściowych i 51,24 zł za 1M tokenów wyjściowych. Bez subskrypcji — płacisz tylko za to, czego używasz.
Co potrafi Qwen3.8 Max Prime?
Qwen3.8 Max Prime obsługuje Wizja, Wywoływanie narzędzi, Rozumowanie.
Czy Qwen3.8 Max Prime jest bezpłatny?
Qwen3.8 Max Prime to model płatny w modelu pay-as-you-go — bez subskrypcji, opłata naliczana wyłącznie za użycie.
Jak używać Qwen3.8 Max Prime przez API?
Qwen3.8 Max Prime jest kompatybilny z OpenAI. Skieruj dowolne SDK OpenAI na https://api.airforce/v1 i podaj ID modelu qwen3.8-max-prime wraz z kluczem API Api.Airforce.
Kto stworzył Qwen3.8 Max Prime?
Qwen3.8 Max Prime to model czatu od Alibaba, udostępniany przez ujednoliconą bramę Api.Airforce obok ponad 100 innych modeli.