AlibabaPłatnyDziała

Qwen2.5 VL 72B Instruct

Nazwa modelu API: qwen2.5-vl-72b-instruct

Qwen2.5 VL 72B Instruct to model czatu od Alibaba, udostępniany w ujednoliconym API Api.Airforce. Możliwości obejmują Wizja. Kosztuje 3,42 zł za milion tokenów wejściowych i 4,27 zł za milion tokenów wyjściowych. To poniżej oficjalnej stawki dostawcy za wejście wynoszącej 3,11 zł. Uzyskaj do niego dostęp przez zgodne z OpenAI API za pomocą jednego klucza, obok ponad 100 innych modeli na Api.Airforce.

Cennik

Wejście / 1M tokenów
≈ 3,42 zł
Wyjście / 1M tokenów
≈ 4,27 zł
Odczyt z pamięci podręcznej / 1M tokenów
≈ 1,707916 zł
Oficjalna stawka za wejście
≈ 3,11 zł
Oficjalna stawka za wyjście
≈ 3,88 zł

Cena Api.Airforce w porównaniu z oficjalną stawką dostawcy.

Specyfikacja

Dostawca
Alibaba
Typ
model czatu

Możliwości

Wizja

Do czego służy Qwen2.5 VL 72B Instruct?

  • Chatboty i asystenci — konwersacyjna AI, szkicowanie, streszczanie i Q&A.
  • Rozumienie obrazów — analiza zdjęć, zrzutów ekranu, wykresów i skanowanych dokumentów.

Qwen2.5 VL 72B Instruct a podobne modele

ModelInteligencjaKontekstWejście / 1MWyjście / 1M
Qwen2.5 VL 72B Instruct——3,42 zł4,27 zł
QVQ Max——4,66 zł18,63 zł
QVQ Max Latest——3,26 zł13,04 zł
QVQ Plus——1,09 zł2,68 zł

Ceny to stawki pay-as-you-go Api.Airforce za 1M tokenów. Kontekst to maksymalna długość wejścia.

Powiązane modele

Qwen2.5 VL 72B Instruct — często zadawane pytania

Ile kosztuje Qwen2.5 VL 72B Instruct?
Qwen2.5 VL 72B Instruct jest rozliczany w modelu pay-as-you-go: 3,42 zł za 1M tokenów wejściowych i 4,27 zł za 1M tokenów wyjściowych. Bez subskrypcji — płacisz tylko za to, czego używasz.
Co potrafi Qwen2.5 VL 72B Instruct?
Qwen2.5 VL 72B Instruct obsługuje Wizja.
Czy Qwen2.5 VL 72B Instruct jest bezpłatny?
Qwen2.5 VL 72B Instruct to model płatny w modelu pay-as-you-go — bez subskrypcji, opłata naliczana wyłącznie za użycie.
Jak używać Qwen2.5 VL 72B Instruct przez API?
Qwen2.5 VL 72B Instruct jest kompatybilny z OpenAI. Skieruj dowolne SDK OpenAI na https://api.airforce/v1 i podaj ID modelu qwen2.5-vl-72b-instruct wraz z kluczem API Api.Airforce.
Kto stworzył Qwen2.5 VL 72B Instruct?
Qwen2.5 VL 72B Instruct to model czatu od Alibaba, udostępniany przez ujednoliconą bramę Api.Airforce obok ponad 100 innych modeli.