Liquid AIPłatnyDziała
Lfm 2.5 24B A2B
Nazwa modelu API: lfm-2.5-24b-a2b
Lfm 2.5 24B A2B to model czatu od Liquid AI, udostępniany w ujednoliconym API Api.Airforce. Możliwości obejmują Wywoływanie narzędzi. Kosztuje 0,23 zł za milion tokenów wejściowych i 2,99 zł za milion tokenów wyjściowych. To poniżej oficjalnej stawki dostawcy za wejście wynoszącej 0,19 zł. Uzyskaj do niego dostęp przez zgodne z OpenAI API za pomocą jednego klucza, obok ponad 100 innych modeli na Api.Airforce.
Cennik
Cena Api.Airforce w porównaniu z oficjalną stawką dostawcy.
Specyfikacja
- Dostawca
- Liquid AI
- Typ
- model czatu
Możliwości
Wywoływanie narzędzi
Do czego służy Lfm 2.5 24B A2B?
- Chatboty i asystenci — konwersacyjna AI, szkicowanie, streszczanie i Q&A.
- Agenty i automatyzacja — wywoływanie funkcji i użycie narzędzi w wieloetapowych przepływach pracy.
Lfm 2.5 24B A2B a podobne modele
| Model | Inteligencja | Kontekst | Wejście / 1M | Wyjście / 1M |
|---|---|---|---|---|
| Lfm 2.5 24B A2B | — | — | 0,23 zł | 2,99 zł |
| Mistral Large 4.0 | — | — | 5,82 zł | 17,86 zł |
| Mistral Large Latest | — | — | Bezpłatny | Bezpłatny |
| Mistral Medium 3.1 | — | — | 1,71 zł | 8,54 zł |
Ceny to stawki pay-as-you-go Api.Airforce za 1M tokenów. Kontekst to maksymalna długość wejścia.
Powiązane modele
Mistral Large 4.0Mistral AI · 5,82 zł / 1MMistral Large LatestMistral AI · BezpłatnyMistral Medium 3.1Mistral AI · 1,71 zł / 1MMistral NemoMistral AI · 0,16 zł / 1MMistral SabaMistral AI · 0,85 zł / 1MMistral Small 24B InstructMistral AI · 0,23 zł / 1MMistral Small 3.2 24B InstructMistral AI · 0,43 zł / 1MMistral TinyMistral AI · BezpłatnyMistral Tiny LatestMistral AI · BezpłatnyMixtral 8x22b InstructMistral AI · 8,54 zł / 1MMJ UploadMidjourneyMoondream3 PreviewMoondream · 1,28 zł / 1M
Lfm 2.5 24B A2B — często zadawane pytania
- Ile kosztuje Lfm 2.5 24B A2B?
- Lfm 2.5 24B A2B jest rozliczany w modelu pay-as-you-go: 0,23 zł za 1M tokenów wejściowych i 2,99 zł za 1M tokenów wyjściowych. Bez subskrypcji — płacisz tylko za to, czego używasz.
- Co potrafi Lfm 2.5 24B A2B?
- Lfm 2.5 24B A2B obsługuje Wywoływanie narzędzi.
- Czy Lfm 2.5 24B A2B jest bezpłatny?
- Lfm 2.5 24B A2B to model płatny w modelu pay-as-you-go — bez subskrypcji, opłata naliczana wyłącznie za użycie.
- Jak używać Lfm 2.5 24B A2B przez API?
- Lfm 2.5 24B A2B jest kompatybilny z OpenAI. Skieruj dowolne SDK OpenAI na https://api.airforce/v1 i podaj ID modelu lfm-2.5-24b-a2b wraz z kluczem API Api.Airforce.
- Kto stworzył Lfm 2.5 24B A2B?
- Lfm 2.5 24B A2B to model czatu od Liquid AI, udostępniany przez ujednoliconą bramę Api.Airforce obok ponad 100 innych modeli.
Ładowanie metryk na żywo…
Ładowanie metryk na żywo…
Ładowanie metryk na żywo…
Korzystaj z Lfm 2.5 24B A2B przez API
Zgodny z OpenAI — skieruj dowolny SDK OpenAI na https://api.airforce/v1 i przekaż lfm-2.5-24b-a2b jako model.
cURL
curl https://api.airforce/v1/chat/completions \
-H "Authorization: Bearer $AIRFORCE_API_KEY" \
-H "Content-Type: application/json" \
-d '{
"model": "lfm-2.5-24b-a2b",
"messages": [{ "role": "user", "content": "Hello!" }]
}'Python
from openai import OpenAI
client = OpenAI(base_url="https://api.airforce/v1", api_key="$AIRFORCE_API_KEY")
r = client.chat.completions.create(
model="lfm-2.5-24b-a2b",
messages=[{"role": "user", "content": "Hello!"}],
)
print(r.choices[0].message.content)JavaScript
import OpenAI from "openai";
const client = new OpenAI({ baseURL: "https://api.airforce/v1", apiKey: process.env.AIRFORCE_API_KEY });
const r = await client.chat.completions.create({
model: "lfm-2.5-24b-a2b",
messages: [{ role: "user", content: "Hello!" }],
});
console.log(r.choices[0].message.content);