AlibabaBetaaldOperationeel

Qwen3 30b A3B Instruct

API-modelnaam: qwen3-30b-a3b-instruct-2507

Qwen3 30b A3B Instruct is het chatmodel van Alibaba, aangeboden via de uniforme API van Api.Airforce. Tot de mogelijkheden behoren Redeneren. Het kost € 0,20 per miljoen invoertokens en € 0,98 per miljoen uitvoertokens. Dat ligt onder het officiële invoertarief van € 0,17 van de provider. Gebruik het via de OpenAI-compatibele API met één sleutel, naast meer dan 65 andere modellen op Api.Airforce.

Prijzen

Invoer / 1M tokens
≈ € 0,20
Uitvoer / 1M tokens
≈ € 0,98
Cache lezen / 1M tokens
≈ € 0,0086
Officieel invoertarief
≈ € 0,17
Officieel uitvoertarief
≈ € 2,07

Api.Airforce-prijs versus het officiële tarief van de provider.-53%

Specificaties

Provider
Alibaba
Type
chatmodel

Mogelijkheden

Redeneren

Benchmarks

Onafhankelijke evaluaties en gemeten snelheid van Artificial Analysis.

Intelligentie-index
8.9/100
Wiskunde-index
66.3/100
MMLU-Pro78%
GPQA Diamond66%
Humanity's Last Exam7%
LiveCodeBench52%
AIME 202566%
MATH-50098%

Qwen3 30B A3B 2507 Instruct

Bron: Benchmark data by Artificial Analysis (artificialanalysis.ai)

Waar wordt Qwen3 30b A3B Instruct voor gebruikt?

  • Chatbots & assistenten — conversationele AI, schrijven, samenvatten en Q&A.
  • Complexe redenering — wiskunde, coderen en stapsgewijze probleemoplossing.

Qwen3 30b A3B Instruct vs. vergelijkbare modellen

ModelIntelligentieContextInvoer / 1MUitvoer / 1M
Qwen3 30b A3B Instruct8.9€ 0,20€ 0,98
Qvq Max Latest€ 0,72€ 2,89
Qvq Plus€ 0,24€ 0,59
Qwen Coder Plus€ 0,40€ 0,78

Prijzen zijn Api.Airforce pay-as-you-go tarieven per 1M tokens. Context is de maximale invoerlengte.

Verwante modellen

Qwen3 30b A3B Instruct — veelgestelde vragen

Wat kost Qwen3 30b A3B Instruct?
Qwen3 30b A3B Instruct wordt gefactureerd op pay-as-you-go basis: € 0,20 per 1M invoertokens en € 0,98 per 1M uitvoertokens. Er is geen abonnement — je betaalt alleen voor wat je gebruikt.
Wat kan Qwen3 30b A3B Instruct?
Qwen3 30b A3B Instruct ondersteunt Redeneren.
Is Qwen3 30b A3B Instruct gratis te gebruiken?
Qwen3 30b A3B Instruct is een betaald pay-as-you-go model — geen abonnement, je betaalt alleen voor gebruik.
Hoe gebruik ik Qwen3 30b A3B Instruct via de API?
Qwen3 30b A3B Instruct is OpenAI-compatibel. Wijs een willekeurige OpenAI SDK naar https://api.airforce/v1 en geef het model-ID qwen3-30b-a3b-instruct-2507 mee met je Api.Airforce API-sleutel.
Wie maakt Qwen3 30b A3B Instruct?
Qwen3 30b A3B Instruct is het chatmodel van Alibaba, aangeboden via de uniforme Api.Airforce gateway naast 100+ andere modellen.