GoogleMaksullinenToiminnassa

Gemini Flash Lite Latest

API-mallin nimi: gemini-flash-lite-latest

Gemini Flash Lite Latest on Google:n chat-malli, jota palvellaan Api.Airforcen yhtenäisen API:n kautta. Sen hinta on 0,15 € miljoonaa syötetokenia kohden ja 0,71 € miljoonaa tulostetokenia kohden. Tämä on alle palveluntarjoajan virallisen 0,22 € syötehinnan. Käytä sitä OpenAI-yhteensopivan API:n kautta yhdellä avaimella, yhdessä yli 65 muun mallin kanssa Api.Airforcessa.

Hinnoittelu

Syöte / 1M tokenia
≈ 0,15 €
Tuloste / 1M tokenia
≈ 0,71 €
Välimuistin luku / 1M tokenia
≈ 0,0087 €
Virallinen syötehinta
≈ 0,22 €
Virallinen tulostehinta
≈ 1,31 €

Api.Airforce-hinta verrattuna palveluntarjoajan viralliseen hintaan.−32 %

Tekniset tiedot

Palveluntarjoaja
Google
Tyyppi
chat-malli

Mihin Gemini Flash Lite Latest sopii?

  • Chatbotit ja assistentit — keskustelutekoäly, luonnostelu, tiivistäminen ja Q&A.

Gemini Flash Lite Latest vs. samankaltaiset mallit

MalliÄlykkyysKontekstiSyöte / 1MTuotos / 1M
Gemini Flash Lite Latest0,15 €0,71 €
Aqa50,02 €50,02 €
Gemini 1.5 Flash7.10,09 €0,34 €
Gemini 1.5 Pro7.91,42 €5,66 €

Hinnat ovat Api.Airforce pay-as-you-go-hinnat per 1M tokenia. Konteksti on maksimisyötteen pituus.

Aiheeseen liittyvät mallit

Gemini Flash Lite Latest — usein kysytyt kysymykset

Paljonko Gemini Flash Lite Latest maksaa?
Gemini Flash Lite Latest laskutetaan pay-as-you-go-periaatteella: 0,15 € per 1M syötetoken ja 0,71 € per 1M tuotostoken. Ei tilausta — maksat vain käytöstä.
Mitä Gemini Flash Lite Latest osaa?
Gemini Flash Lite Latest on Google:n chat-malli, johon pääsee Api.Airforce API:n kautta.
Onko Gemini Flash Lite Latest ilmainen?
Gemini Flash Lite Latest on maksullinen pay-as-you-go-malli — ei tilausta, maksat vain käytöstä.
Kuinka käytän Gemini Flash Lite Latest:a API:n kautta?
Gemini Flash Lite Latest on OpenAI-yhteensopiva. Osoita mikä tahansa OpenAI SDK osoitteeseen https://api.airforce/v1 ja välitä mallin tunniste gemini-flash-lite-latest Api.Airforce API-avaimellasi.
Kuka on Gemini Flash Lite Latest:n kehittäjä?
Gemini Flash Lite Latest on Google:n chat-malli, jota tarjoillaan yhtenäisen Api.Airforce-yhdyskäytävän kautta yli 65 muun mallin rinnalla.