Reflection AIMaksullinenToiminnassa

Beam 1.0 501B A23B

API-mallin nimi: beam-1.0-501b-a23b

Beam 1.0 501B A23B on Reflection AI:n chat-malli, jota palvellaan Api.Airforcen yhtenäisen API:n kautta. Ominaisuuksiin kuuluvat Työkalukutsut. Sen hinta on 0,29 € miljoonaa syötetokenia kohden ja 0,98 € miljoonaa tulostetokenia kohden. Tämä on alle palveluntarjoajan virallisen 0,27 € syötehinnan. Käytä sitä OpenAI-yhteensopivan API:n kautta yhdellä avaimella, yhdessä yli 65 muun mallin kanssa Api.Airforcessa.

Hinnoittelu

Syöte / 1M tokenia
≈ 0,29 €
Tuloste / 1M tokenia
≈ 0,98 €
Välimuistin luku / 1M tokenia
≈ 0,035612 €
Virallinen syötehinta
≈ 0,27 €
Virallinen tulostehinta
≈ 0,89 €

Api.Airforce-hinta verrattuna palveluntarjoajan viralliseen hintaan.

Tekniset tiedot

Palveluntarjoaja
Reflection AI
Tyyppi
chat-malli

Ominaisuudet

Työkalukutsut

Mihin Beam 1.0 501B A23B sopii?

  • Chatbotit ja assistentit — keskustelutekoäly, luonnostelu, tiivistäminen ja Q&A.
  • Agentit ja automaatio — funktiokutsut ja työkalujen käyttö monivaiheisiin työnkulkuihin.

Beam 1.0 501B A23B vs. samankaltaiset mallit

MalliÄlykkyysKontekstiSyöte / 1MTuotos / 1M
Beam 1.0 501B A23B——0,29 €0,98 €
Qwen3.7 Flash——0,04 €0,12 €
Qwen3.7 Max Preview29.5—1,15 €3,45 €
Qwen3.7 Plus25.2—0,41 €1,65 €

Hinnat ovat Api.Airforce pay-as-you-go-hinnat per 1M tokenia. Konteksti on maksimisyötteen pituus.

Aiheeseen liittyvät mallit

Beam 1.0 501B A23B — usein kysytyt kysymykset

Paljonko Beam 1.0 501B A23B maksaa?
Beam 1.0 501B A23B laskutetaan pay-as-you-go-periaatteella: 0,29 € per 1M syötetoken ja 0,98 € per 1M tuotostoken. Ei tilausta — maksat vain käytöstä.
Mitä Beam 1.0 501B A23B osaa?
Beam 1.0 501B A23B tukee Työkalukutsut.
Onko Beam 1.0 501B A23B ilmainen?
Beam 1.0 501B A23B on maksullinen pay-as-you-go-malli — ei tilausta, maksat vain käytöstä.
Kuinka käytän Beam 1.0 501B A23B:a API:n kautta?
Beam 1.0 501B A23B on OpenAI-yhteensopiva. Osoita mikä tahansa OpenAI SDK osoitteeseen https://api.airforce/v1 ja välitä mallin tunniste beam-1.0-501b-a23b Api.Airforce API-avaimellasi.
Kuka on Beam 1.0 501B A23B:n kehittäjä?
Beam 1.0 501B A23B on Reflection AI:n chat-malli, jota tarjoillaan yhtenäisen Api.Airforce-yhdyskäytävän kautta yli 65 muun mallin rinnalla.